Haber
Kayseri 2. Amatör Lig’de 5 Takım Play Off Garantili
![](https://habergerze.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/kayseri-2-amator-ligde-5-takim-play-off-garantili-ftMubbVN.webp)
Kayseri 2. Amatör Lig’de ligin bitimine 2 hafta kala 5 takım Play-Off’a katılmaya hak kazandı.
Kayseri Şeker 2. Amatör Lig’de 8. haftanın ardından ligin bitimine 2 hafta kala Play-Off’ta 5 takım adını yazdırdı. A Kümesinde Kalespor, Yeni Mahalle Yeni Ufuklarspor, C Kümesinde Talas Antrenman Yurdu, Yeşilspor C Kümesinde ve Yeni Esenspor Küme Oyununda. – Off’a ulaşan takımlardı. A ve B Gruplarında 2şer kadro yer alacak. C Kümesinde 2. grup son 2 hafta içinde belirlenecek. D Kümesinde büyük heyecan var. 3 grup son 2 maçta sonuçlarını gösterecek. Play-Off’lar. şanslarını kendileri belirleyecekler. – KAYSERİ