Teknoloji

Steam Fiyatı 90 TL Olan Nostaljik Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz

Kullanıcılarına her hafta yeni bir ücretsiz oyun sunan Epic Games Store’da bu hafta nostalji rüzgarları esiyor. Zorluğuyla meşhur olan ve Steam değeri 2,99 dolar yani yaklaşık 90 TL olan oyun, bugün saat 18:00’den itibaren Epic Games Store’da ücretsiz.

Artık Epic Games Store’un haftalık hediyelerinden haberdarsınız.

Yıllardır her hafta perşembe günü kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan, bazen yüksek bütçeli AAA oyunlar, bazen de popüler bağımsız yapımlar sunan Epic Games Store, özel günlerde çıtayı daha da yukarılara çıkarıyor.

Bu haftaki ücretsiz oyunumuz Steam fiyatı 90 TL olan AŞK.

Peki oyunu nasıl edineceğiz?

Tarayıcınızdan veya masaüstü uygulamasından hesabınızla Epic Games Store’a giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki ‘ücretsiz oyunlar’ bölümünün altında oyunumuzu bulun ve tıklayın. Daha sonra oyunun sayfasının sağ tarafında bulunan ‘yükle’ butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz yeni sayfada ‘sipariş ver’ butonuna tıklayarak oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunu ücretsiz almak için sınırlı süremiz var.

18 Ocak saat 18:00 itibarıyla tüm kullanıcılara ücretsiz olan LOVE, bir hafta yani 25 Ocak tarihine kadar ücretsiz kalacak. Bu süre içerisinde oyunu kütüphanenize eklerseniz kalıcı olarak sizin olacak ancak Bu süreyi geçerseniz ve oyuna sahip olmak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu